244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kávéskancsó

997. Kávéskancsó

Bécs, 19. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, plasztikus tetőgombbal, talpán máz alatti kék méhkas jel, csőr restaurálva, kis sérülésekkel

m: 15,2 cm