244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Étkészlet, 28 db-os

994. Étkészlet, 28 db-os

Herend, 19. sz. vége, festett és matricás fajansz, jelezve az alján máz feletti barna szalagos és koronás Herend jellel

d: 24-28 cm, m: 10-15 cm