1169. Teáskészlet, 6 személyes
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Keszler Testvérek és "KN" mesterjegy, kerek talpakon, bordázott, füleken és peremeknél plasztikus virágos-kagylós motívummal
2688 g, m: 6,2-23,5 cm
izoláló csont gyűrűkkel, egy gyűrű hiány, fedél és csészealjak nélkül, üvegbetét hiányzik, össz: 9 db