244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Memento Mori óra

1241. Memento Mori óra

19. sz. első fele, tűzaranyozott sárgaréz, j.n., koponya formájú tok, állkapocs zsanéros nyitódással, kulcsos óraszerkezettel, római számos zománcozott számlappal, működik, kulcsa későbbi pótlás

3*4*3,2 cm