244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Karperec

1262. Karperec

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, Carl Mayr mesterjegy, karmos foglalatban 3 db hollandi és félhollandi csiszolású gyémánt, nyelves záródással

10,7 g

kis horpadásokkal, biztonsági lánc hiánnyal, (Neuwirth 1977 II. 60.)