1117. Kókusz serleg
Lőcs, 19. sz. közepe, kókuszdió test, 13 latos antik ezüst talp, szerelék és ezüs záródísz, Antonius Umlauff mesterjegy, összeállított tárgy, kis sérüléssel
m: 23,5 cm
(Kőszeghy Nr. 1152, 1216)