244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kókusz serleg

1117. Kókusz serleg

Lőcs, 19. sz. közepe, kókuszdió test, 13 latos antik ezüst talp, szerelék és ezüs záródísz, Antonius Umlauff mesterjegy, összeállított tárgy, kis sérüléssel

m: 23,5 cm

(Kőszeghy Nr. 1152, 1216)