244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Mitológiai jelenet ("Amore")

979. Mitológiai jelenet ("Amore")

német, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: máz alatti kék kardos jel, kis sérüléssel, restaurált

m: 34,5 cm