244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Cukordoboz

986. Cukordoboz

német, (Ludwigsburg?), 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, réz szerelékkel, jelezve az alján

m: 10 cm