244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Medál

1308. Medál

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjel, 14 k fehérarany, csepp csiszolású dinnyeturmalin cca. 5 ct és körben 24 db modern csiszolású cca. 0,48 ct, függőn 1 db navette csiszolású 0,15 ct briliáns

2,7 g; h: 3 cm