244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Evőeszközkészlet, 6 személyes

1213. Evőeszközkészlet, 6 személyes

St. Pölten, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FB" mesterjegy, szecessziós stílusú nyelek, solingeni acél pengékkel, 2 db nagy kés pengéje megkopva, össz. 45 db, eredeti dobozában

1587 g