1213. Evőeszközkészlet, 6 személyes
St. Pölten, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "FB" mesterjegy, szecessziós stílusú nyelek, solingeni acél pengékkel, 2 db nagy kés pengéje megkopva, össz. 45 db, eredeti dobozában
1587 g