244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Tányér

992. Tányér

Herend, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott "Herend" és máz feletti kék koronás címer

d: 28 cm