1156. Gyertyatartó
Bécs, 1867-1872 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "EG" mesterjegy és A hivataljel, széles, fémnyomott, kagylólábakon álló talp, baluszteres szár, hullámgilosált díszítéssel, négy karos
1653 g; m: 68 cm
ötágú kiemelhető felső rész, madaras záródísszel, apró díszcsüngők hiányoznak, sérült