244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó

1156. Gyertyatartó

Bécs, 1867-1872 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "EG" mesterjegy és A hivataljel, széles, fémnyomott, kagylólábakon álló talp, baluszteres szár, hullámgilosált díszítéssel, négy karos

1653 g; m: 68 cm

ötágú kiemelhető felső rész, madaras záródísszel, apró díszcsüngők hiányoznak, sérült