244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fülbevaló pár

1334. Fülbevaló pár

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjel, 14 k fehérarany akasztó 12-12 db modern csiszolású briliánssal cca. 0,24 ct, csüngőn 1 db tenyésztett tahiti és 1 db édesvizi fehér gyöngy (d: 10,5-11 mm)

6,8 g; h: 3 cm