244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Érmés kanál, 6 db

1205. Érmés kanál, 6 db

Besztercebánya, 1840-48 közötti Magyarok Nagyasszonya érmés merőkkel, csavart nyelekben besztercebányai 1867-1921 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "RP" mesterjegy, dobozzal

82 g; h: 13,5 cm