1205. Érmés kanál, 6 db
Besztercebánya, 1840-48 közötti Magyarok Nagyasszonya érmés merőkkel, csavart nyelekben besztercebányai 1867-1921 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "RP" mesterjegy, dobozzal
82 g; h: 13,5 cm