244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kaspó

1031. Kaspó

Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. eleje, fémesen irizáló labradormázas fehércserép, jelezve az alján: domború körpecsét és 647-es formaszám

m: 15 cm; d: 15,5 cm