1111. Díszöv
magyar, 19. sz., 3 db domború, antikolt kerek lemez és öntött elemekből álló fém öv, 17 db nemesopál kabusonnal, 2 db faragott, csiszolt gyöngyház lappal, 73 db apró gránát kővel és 19 db türkizzel díszítve, 2 db kő pótolt, jelzés nélkül., sérülésekkel
h: 85 cm