244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Nyakék

1322. Nyakék

olasz(?), 20. sz. eleje, 14 k arany ezüsttel lemezelve, 2016 utáni fémjellel és készítői pecséttel, 7 db csepp csiszolású smaragd (részben aláfóliázva), 147 db hollandi és félhollandi csiszolású, gyémánt, nyelves zárral, biztonsági kapoccsal, levehető középtagon tűszerelékkel, alakítható ékszer, sérülésekkel, 1 kő hiány, eredeti dobozában

66 g