244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Empire gyertyatartó

1131. Empire gyertyatartó

Bécs, 1814, 13 latos antik ezüst, Ferdinand Tobler mesterjegy, 1807 utáni raktárjelzettel és 1810-1824 közötti bécsi adóbélyeggel, vésett, poncolt díszítéssel, bordás talp és osztógyűrűvel

367 g; m: 28,2 cm

vésett családi címerrel, apró hibával