244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Korsó

957. Korsó

magyar, 19. sz. második fele, bíborpácolt üveg, zománcfestett díszítéssel, billenőfedele hiányzik, fülénél kis sérüléssel

m: 15 cm