244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szelence

1232. Szelence

Brüsszel (?), 19. sz. vége, 1902-1923 közötti prágai behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst, belső részen aranyozva, ovális dobozka vésett "BE" tulajdonosi monogrammal, zsanérral nyíló fedélen festett zománc díszítéssel, fényes arany kontúrozással

237 g; 3,5*12,7*7,5 cm