244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Pohár, 2 db

946. Pohár, 2 db

német, 18. sz. vége, csiszolt színtelen üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, aranyozás kopott

m: 9 cm és 7,5 cm