244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Evőeszközkészlet, 12 személyes

1185. Evőeszközkészlet, 12 személyes

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "K" és 1 db-on "HJ" mesterjegy, angol vágott fazonú nyelek, eredeti solingeni acél pengékkel, újszerű állapotban, Sziklai Márton órás és ékszerész, Baja faliratú dobozában, össz.: 89 db

Ntto.: 3432 g