244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszkancsó

1011. Díszkancsó

Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott fehércserép, jelezve az alján: máz alatti TJM és masszába nyomott "Zsolnay Pécs" jelzet, formaszám: 1153

m: 28 cm