1018. Falitál
Zsolnay gyár, Pécs, festett, aranyozott porcelánfajansz, áttört díszítéssel, jelzett az alján: máz alatti "T.J.M." családi jel és masszába nyomott: "Zsolnay Pécs" jelzés, égetési sérüléssel
d: 49,5 cm
formaszám: 3795