244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Falitál

1018. Falitál

Zsolnay gyár, Pécs, festett, aranyozott porcelánfajansz, áttört díszítéssel, jelzett az alján: máz alatti "T.J.M." családi jel és masszába nyomott: "Zsolnay Pécs" jelzés, égetési sérüléssel

d: 49,5 cm

formaszám: 3795