244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kehely

1116. Kehely

magyar, 19. sz., kalapált, préselt, trébelt vörösréz és tűziaranyozott réz, neorokokó kagylós díszítéssel, sérült

m: 24,5 cm