1166. Gyümölcskosár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, antikolt felülettel, "K" és "AB" mesterjegy, csipkézetten áttört tál, szőlőindákból alakított talpkoszorúval és fülekkel
922 g; 15*41,5*33,5 cm