244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fényképkeret

1161. Fényképkeret

Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Anton Henrich Zipper (Bachruch Antal utóda) mesterjegy, hátlappal és kitámasztóval

Btto.: 855 g; 36,3*28,3 cm