1161. Fényképkeret
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Anton Henrich Zipper (Bachruch Antal utóda) mesterjegy, hátlappal és kitámasztóval
Btto.: 855 g; 36,3*28,3 cm