244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyöngy nyakék

1345. Gyöngy nyakék

20. sz. első fele, három sorban 197 db tenyésztett, sósvizi, fényes fehér gyöngy (d: 5,5-6 mm), csomózva, fűzve, aranyozott fém csaton mabé gyöngy, nyelves záródással, apró hibával

h: 43,5-48,5 cm