244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Grimani kancsó

1032. Grimani kancsó

Zsolnay gyár, Pécs, 1920 körül, labrador mázas fehércserép, jelezve az alján: domború körpecsétben öttornyos jellel, Zsolnay Pécs, Made in Hungary feliratokkal, formaszám: 8945, restaurált Az eredeti bronz Grimani kancsó a Szépművészeti Múzeum Antik Gyűjteményében található.

m: 28 cm