1272. Bross
19. sz. közepe, 14 k antik arany, 8 szögletes fej, vésett, poncolt felülettel, sodronyszálas díszekkel, középen 1 db gránát színű üveg kőutánzattal és 8 db apró gyönggyel, elmosódott jelzettel
14,6 g; d: 4 cm