244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kaspó

1041. Kaspó

Zsolnay gyár, Pécs, 20. sz. eleje, ökörvérmázas fehércserép, jelezve az alján: domború körpecséttel

m: 23 cm; d: 24 cm