244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kancsó

1193. Kancsó

német, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Wilhelm Binder mesterjegy és bécsi behozatali jel, színtelen üveggel

m: 17,8 cm