244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Pohár

1119. Pohár

német (?), 1900 körül, 1872-1902 közötti behozatali fémjel, 800 ezrelékes aranyozott és antikolt ezüst, vésett virág ágakkal és HS koronás monogrammal

97 g; m: 7,5 cm