1173. Tejkiöntő
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horváth Henrikné (1940-ig) mesterjegy, öblös test, barokk stílusú csavart bordázattal
Btto.: 246 g; m: 14,6 cm
faragott fa füllel, apró sérüléssel