244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Tejkiöntő

1173. Tejkiöntő

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Horváth Henrikné (1940-ig) mesterjegy, öblös test, barokk stílusú csavart bordázattal

Btto.: 246 g; m: 14,6 cm

faragott fa füllel, apró sérüléssel