244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Evőeszközkészlet, 12 személyes

1150. Evőeszközkészlet, 12 személyes

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schleifer Antal és 1 db-on "FL" mesterjegy, fűszertartókban "BS" mester jelzet, angol vágott fazonú nyelek, solingeni acél pengékkel

Ntto.: 5972 g

kitűnő állapotban, eredeti dobozában és 1942-es eredeti számlával a Scheifer Ezüstáru-gyárból, össz.: 135 db