244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fülbevaló pár

1310. Fülbevaló pár

19. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany ezüsttel lemezelve, karmos foglalatban 20 db régi csiszolású gyémánttal (cca. 1 ct) díszítve

4,7 g; h: 4 cm

kis sérüléssel, leakasztható csüngőkkel