1310. Fülbevaló pár
19. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany ezüsttel lemezelve, karmos foglalatban 20 db régi csiszolású gyémánttal (cca. 1 ct) díszítve
4,7 g; h: 4 cm
kis sérüléssel, leakasztható csüngőkkel