244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1151. Gyertyatartó pár

Bécs, 1840, 13 latos antik ezüst, "JW" és "AW" mesterjegy, kerek talpak, bordás kosarakból induló szárak, kétkaros, három csészés, kivehető felső részek, domborított, vésett leveles-virágos díszítéssel, sérült, egyik szárban kitöltés

Btto.: 1953 g; m: 51 cm