244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Csésze és alj

983. Csésze és alj

cseh, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, romantikus tájképekkel, talpakon bécsi méhkas jel imitációval

m: 5,8 cm; d: 14 cm