244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1312. Szoliter gyűrű

20. sz. első fele, 18 k fehérarany, megkopott jelzettel, emelt, karmos foglalatban 1 db modern csiszolású briliáns cca. 0,5 ct (M1, W, P1)

3,8 g