244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kis talpas serleg

1171. Kis talpas serleg

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Broncigy R. és Társa mesterjegy, pesti hivataljellel, domborított, poncolt rózsadísszel

78 g; m: 14,7 cm