244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyöngy medál láncon

1339. Gyöngy medál láncon

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjel, 14 k vékony, anker arany lánc, tenyésztett, csepp alakú fehér, magas fényű gyönggyel (h: 12 mm)

Btto.: 3 g; lánc h: 42 cm