1339. Gyöngy medál láncon
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjel, 14 k vékony, anker arany lánc, tenyésztett, csepp alakú fehér, magas fényű gyönggyel (h: 12 mm)
Btto.: 3 g; lánc h: 42 cm