244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Füles tálca, u. n. szervíz tálca

1146. Füles tálca, u. n. szervíz tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel és budapesti utánjelzet, 800 ezrelékes ezüst, Singer mesterjegy, ovális forma, öblében vésett dísszel, pántokkal erősített fülekkel, kartusokkal és virágokkal, foltos felülettel, apró sérüléssel

2366 g; 77*46 cm