244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Díszkulacs

1066. Díszkulacs

francia, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, a Nagy Francia Forradalomhoz kapcsolódó, címeres díszítéssel, "La nation la loi et le Roi 1791 - Jacques desrosiers marinier de Nevers - guillemaud de fourchanbaut a armand" felirattal, sérült

21*19,5*15,5 cm