244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Alvó kis horgász

980. Alvó kis horgász

Bécs, 19. sz. közepe, festett, aranyozott porcelán, j.h.o.: máz alatti kék méhkasos jellel, hiányos, apró hibával

m: 14 cm