244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Dísztányér

973. Dísztányér

Drezda, 19. sz., festett porcelán, 22 karátos aranyozással, Correggio Madonna ábrázolása után, talpán máz feletti kék gyári jelzet és "Die Madonna des heil Georg, Antonio Allegri gen. Corregio Kol Gemälde Gal Dresden No. 153" felirat

d: 25,5 cm