244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Desszertkészlet, 6 személyes

1188. Desszertkészlet, 6 személyes

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst borítású préselt nyelek, Stahl-Bronce fém pengékkel, "SI" mesterjeggyel, össz. 12 db, eredeti dobozában

Ntto.: 120 g; h: 15,1-16,7 cm