1165. Gyertyatartó pár
Bécs vagy Pest, 1867-1872 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, töredékes mesterjegy, préselt lemez, talpakon 4-4 oroszlánnal, stilizált levelekkel díszített, domborított, négyoldalú szárakkal, "MM" utólagos, karcolt monogrammal, kis sérüléssel
740 g; m: 34-34,4 cm