244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyertyatartó pár

1165. Gyertyatartó pár

Bécs vagy Pest, 1867-1872 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, töredékes mesterjegy, préselt lemez, talpakon 4-4 oroszlánnal, stilizált levelekkel díszített, domborított, négyoldalú szárakkal, "MM" utólagos, karcolt monogrammal, kis sérüléssel

740 g; m: 34-34,4 cm