244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Furulyázó legényke

996. Furulyázó legényke

Bécs, 1844, festett, aranyozott porcelán, jelezve az alján: masszába nyomott méhkas jel és 44-es szám, restaurált, hiányos

m: 13 cm